Noclegi w Zakopanem

Jeśli wybierają się Państwo w góry a dokładnie do Zakopanego to warto wybrać nocleg willi Danuśka, która oferuje tanie noclegi w Zakopanem. Pobyt w stylowo urządzonych pokojach w Zakopanem jest dla gości wspaniałą odskocznią od codzienności.

Zakopane noclegi tanio to doskonała baza wypadowa zarówno na dłuższy urlop jak i krótki weekend. Zakopane leży w bezpośrednim otoczeniu Tatr. W pobliżu znajduje się mnóstwo wyciągów, latem szlaków turystycznych a przez cały rok baseny termalne, w Bukowinie Tatrzańskiej, Szaflarach czy Chochołowie.

Lokalizacja obiektu Zakopane – Olcza, a dokładnie dawne osiedle Frączkówka należące do Zakopanego. Obecnie jest to ulica Kościuszki, na której znajduje się nasza Willa “Danuśka”. “Danuśka” położona jest na pograniczu Zakopanego i Poronina przy ulicy Kościuszki 69b. – Usytuowanie obiektu pozwala na wspaniały wypoczynek w ciszy i spokoju a jednocześnie łatwy i szybki dojazd do centrum Zakopanego i szlaków turystycznych, pozwala również na wypady na Słowację oraz szybkie dotarcie do wyciągów narciarskich na Białce, Bukowinie Tatrzańskiej, Małym Cichym oraz Harendzie. 

Wspaniały widok jaki rozpościera się z balkonów można zarejestrować kamerą wideo lub zrobić kilka fajnych fotek, które po powrocie do domów pozwolą na przypomnienie wspaniałego wypoczynku w górach .

Willa posiada 48 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych, wykończonych w stylu regionalnym i nowoczesnym.

Wszystkie pokoje wyposażone w łazienki i TV, większość pokoi posiada balkony. Część pokoi wykonana została w stylu regionalnym, wnętrza wykończone drewnem sprawiają, że pokoje stają się bardziej przytulne. Pozostałe, także wygodne, w stylu nowoczesnym.Pokoje zawsze przed przyjazdem gości, są posprzątane, odświeżone i z czystą pościelą.

Atuty oferty to: Doskonała lokalizacja obiektu! Świetne warunki noclegowe! Wspaniała rodzinna atmosfera! Niskie ceny z możliwością negocjacji! Zniżki dla małych dzieci! BEZPŁATNY DOSTÄ?P DO INTERNETU – sieć bezprzewodowa dla gości w części regionalnej, natomiast w części nowoczesnej bezprzewodowo i przewodowo.   Nowoczesne systemy grzewcze pozwalają utrzymywać w budynkach stałą temperaturę. Oprócz centralnego sterowania temperaturą, w każdym pokoju znajduje się regulator do osobistego ustawienia optymalnej temperatury.

W pobliżu

  • 100 m sklep
  • 50 m 2 linie Bus
  • 500 m przystanek autobusowy i kilka innych linii minibus
  • 1300 m Mac Donald i Stacja Paliw
  • 1500 m apteka, nocny sklep
  • 2000 m kościół parafialny

Zakopane to malowniczy zakątek u podnóża Tatr, który oferuje wiele miejsc noclegowych. Zakopane noclegi domki oraz kwatery prywatne cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów. W mieście i okolicy znajduje się coraz więcej atrakcji letnich jak i zimowych z dobrze rozwiniętą bazą noclegową i gastronomiczną. Zakopane posiada wiele apanrtamentów, hoteli, pensjonatów, i kwater prywatnych, które oferują noclegi przez cały rok. Wiele turystów wybiera apartamenty w Zakopanem jako cel corocznych wakacji. Coraz większą popularnością cieszą się kwatery prywatne w centrum Zakopanego, które oferują dla gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych.