Letnia Scena Muzyczna we Władysławowie

Znamy wszystkie gwiazdy jakie pojawią się na Letniej Scenie Muzycznej. Do Władysławowa przybędzie między innymi Kult, Myslovitz, Ewelina Lisowska, Jamal czy Monika Brodka. Imprezy kulturalne oraz koncerty będą miały w tym roku dodatkowy wymiar, gdyż związane są z jubileuszowymi obchodami nadania praw miejskich. Kilka koncertów odbędzie się poza Władysławowem, czyli w Karwi i Jastrzębiej Górze. Władysławowo noclegi zaprasza.

9 sierpnia na Letniej Scenie Muzycznej wystąpi Nobody i Happysad – Władysławowo

Happysad

Zespół rockowy założony w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej przez muzyków, którzy już wcześniej grali razem. Od 1995 roku pod nazwą HCKF (Hard Core’owe Kółko Filozoficzne), a od roku 1997 zespół został przemianowany na Happy Sad Generation. Nazwa happysad uformowała się dopiero w 2002 roku, kiedy to wybrane zostało także logo grupy i nagrane zostało pierwsze demo z materiałem, który później znalazł się na płycie Wszystko jedno. Swoją muzykę zespół określa jako regresywny rock, dopełniony charakterystycznymi tekstami. Zespół ma na koncie ponad 450 koncertów w całym kraju.

Nobody

Początki naszego zespołu sięgają sierpnia roku 2010, kiedy to kilku młodych, pełnych wigoru i energii chłopaków, zakupiło swe pierwsze instrumenty i postanowiło oddawać się swojemu największemu hobby jakim jest muzyka.

Początki wyglądały podobnie jak w większości zespołów, kumple ze szkolnej ławki, postanowili razem grać. Od tamtej pory każdy z obecnych członków zespołu zna się na wylot i nie wyobraża sobie żeby ten skład miał się kiedykolwiek rozpaść.

Początki nigdy nie były proste, nasze też nie. Zalążek zespołu stanowili Łukasz- perkusja i Paweł- gitara basowa, z czasem odkryliśmy Artura-wokal i po kilku zmianach gitarzystów obecny skład zespołu utrzymujący się braterską więzią od sierpnia 2011 roku to:

  • Artur Kozłowski- wokal
  • Kamil Tarnowski- gitara elektryczna
  • Paweł Marczykowski- gitara basowa
  • Łukasz Golla- perkusja