Białka Tatrzańska oferuje…

Jedna z najatrakcyjniejszych i zarazem najszybciej rozwijających się miejscowości na przepięknym Podhalu to pełna uroku Białka Tatrzańska noclegi. Łagodny górski klimat, niesamowicie malownicze krajobrazy oraz przygotowane atrakcje każdego roku przyciągają w to miejsce rzeszę turystów z całego świata.

W Białce rozpoczyna się wiele szlaków, które prowadzą w najpiękniejsze miejsca Polskich Tatr. Właśnie dlatego latem można spotkać tutaj przede wszystkim piechurów, amatorów górskich wędrówek, którzy obierają kierunki Giewontu, Kasprowego Wierchu czy Morskiego Oka, gdyż właśnie Białka Tatrzańska stanowi doskonałą bazę wypadową w te strony.

Zima jest równie przyjazną porą roku, jeśli chodzi o przyjęcie turystów. Górskie zbocza pokryte są uroczym, białym puchem, co nie tylko rozkochuje w Białce przyjezdnych, ale również jest świetnym punktem dla amatorów zimowego szaleństwa. Do miejscowości przybywają wówczas miłośnicy narciarstwa i snowboardu, a także inni śnieżni zapaleńcy, wykorzystując tym samym najpiękniejsze i najnowocześniejsze wyciągi i stoki narciarskie.

Białka Tatrzańska jest doskonale przygotowana na przyjęcie przybywających z kraju i ze świata turystów. Można tu znaleźć nocleg na każdą kieszeń, począwszy od hoteli, apartamentów i willi, a kończąc na pensjonatach, gospodarstwach agroturystycznych czy pokoikach u prywatnych właścicieli. Jest tu również mnóstwo lokali gastronomicznych. Są też baseny termalne i SPA. Oferta, jaką prezentuje ta niepozorna wieś, jaką jest Białka Tatrzańska, jest niezwykle bogata i atrakcyjna dla każdego potencjalnego odwiedzającego.

W to miejsce trzeba pojechać!