Białka Tatrzańska

Noclegi blisko wyciągu przyciąga turystów lubiących spoty zimowe

Wyciągi narciarskie Zebra w Białce Tatrzańskiej znajdują się między Kaniówką, Banią i Kotelnicą. Są tu świetne trasy narciarskie o długości 200 i 750 metrów.Wyciągi narciarskie, jakie znajdują się przy Ośrodku Narciarskim Bania w Białce Tatrzańskiej, to doskonały wybór dla osób, które lubią aktywny wypoczynek.Horników Wierch w Białce Tatrzańskiej to prywatny kompleks narciarski.

W Białce Tatrzańskiej znajduje się niewielki kościółek pw. św. Szymona i Judyty Tadeusza, który został wybudowany na przełomie XVII i XVIII przez Jędrzeja Topora i Jana Chlipalskiego.

Informacja o Białce Tatrzańskiej

Białka Tatrzańska – wieś podhalańska w południowej Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, w gminie Bukowina Tatrzańska,Białka Tatrzańska noclegi nad Białką oraz w ciągu drogi krajowej nr 49.W Białce Tatrzańskiej jest kilka fajnych atrakcji, z których warto skorzystać, zwłaszcza gdy przyjedziesz tu z dziećmi. Terma Bania. ul. Środkowa 181.Jednym z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce jest Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska.Terma Bania to wyjątkowo nowoczesny i całkiem niedawno otwarty obiekt basenów termalnych w Białce Tatrzańskiej. W pobliżu term znajdziemy pensjonaty, wille, domki, pokoje gościnne, ośrodki wypoczynkowe. Wyciągi narciarskie Kaniówka w Białce Tatrzańskiej to kompleks 5 wyciągów ze Szkołą Narciarską, dużym parkingiem i pełnym zapleczem gastronomicznym, noclegowym oraz sprzętowym. Noclegi w Białce Tatrzańskiej to idealne miejsce dla całych rodzin! Lodowiska w Białce to również świetna zabawa na lodzie, nauka jazdy na łyżwach, dogodne warunki dla maluchów, pingwinki do jazdy, disco lodowisko.

Lodowe Miasteczko w Białce jest idealną przestrzenią dla całych rodzin, dla grup zorganizowanych, przyjaciół oraz dla miłośników rekreacyjnej jazdy na łyżwach.Ośrodek narciarski Bania Ski & Fun – Białka Tatrzańska Ośrodek narciarski Bania Ski & Fun to zimowa kraina dla osób, które dopiero rozpoczynają zabawy na śniegu.Wyciąg narciarski u KURUCA Białka Tatrzańska Trasa ma długość około 300m i jest idealna do nauki jak również dla narciarzy już wymagających.Saunarium w Termie Bania to miejsce, gdzie filozofia saunowania łączy się z głęboką relaksacją i wyciszeniem.